x

Hakkımızda

Türkiye’de bu sektörde gösterilen kalite ve hizmet eksikliklerinin bir çözümü olarak kurulan Tonersepeti kendi alanında lider konumunda olmakla birlikte müşteri portföyünü gün geçtikte arttırarak yoluna devam etmektedir. Bunun altında yatan en önemli sebep ise ilk ve son müşterisine aynı özveriyle yaklaşmasıdır.

                 2005 yılında kurulan Tonersepeti gün geçtikte istatistiksel  verilerini arttırmış  ilk günden beri inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vermiştir. Türkiye’de değil Dünya’da olduğu gibi müşteri istek ve taleplerini doğru değerlendirme ile Türkiye’de yazıcı ve toner pazarlaması alanında bir numaralı firma olmaya hak kazanmıştır ve bu doğrultuda devam etmek amacından vazgeçmemiştir. Kurulduğu günden bu yana yetenekli ve piyasaya hakim ekip ile müşteri portföyü kısa zamanda artmış, bununla kalmayıp referansları ile yurtdışına toner ihracatı yapmaya başlamıştır. Gerek müşteri hizmetleri gerekse baskı kalitelerindeki profesyonellik anlayışları Tonersepeti’nin bu alanda tüketiciler tarafından benimsenmiş en büyük firma olduğunu ortaya koymuştur.

               Türkiye’nin her bölgesine hizmet etmeyi ve ulaşmayı amaçlayan Tonersepeti bu anlayış doğrultusunda her tüketiciye aynı kalitede hizmet götürmeyi amaç edinmiş ve bunu başarmıştır. Son yıllarda fazla para verip orijinal ürün kullandığı halde yetersiz hizmet alan tüketicilerin arayışlarına karşılık veren Tonersepeti ailesi hizmet anlayışını piyasadan farklı olarak kaliteli ürünü uygun fiyatlara pazarlamak olarak ortaya koymuştur.

Bu anlayış doğrultusunda kar etme olgusunun yerine müşteri memnuniyetini amaç edinmiş ve bu hususta çalışmalarına ağırlık vermiştir.

Bu yüzden firma olarak müşterileriyle satış ve pazarlama odaklı değil ‘’müşterilerin ihtiyacını en kaliteli şekilde karşılayan dost bir firma ‘’ olarak değerlendirmektedir.

 

               Firma olarak vizyonumuz bu sektördeki yerimizi hizmet anlayışımız ile her zaman korumak ve tüketici bilincindeki marka adımızın devamlılığını sağlamaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.