x
Tarayıcı Kiralama Hakkında Merak Edilenler
01.02.2024

Tarayıcı Kiralama Hakkında Merak Edilenler

Tarayıcı Kiralama nedir?

İster kısa süreli bir tarama projeniz olsun ister yüksek hacimli, uzun vadeli bir ihtiyacınız olsun, Tarayıcı Kiralama Ofispazar’ ın Çözümleriyle  eksiksiz, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı bir çözümle yüksek hızlı dokuman tarama teknolojisi sunar. Günümüzde evrakların dijitalleştirilmesi , saklanması, arşivlenmesi, arandığında kolay bulunması çok önemli olmaya başladı. Onlarca M2 dosyaları küçük bir cd deye, buluta veya ufak bir hard diske atabiliyorsunuz.

 

Doküman Tarayıcı Kiralama

Doküman Scanner ile artık dokümanlarınızı saklamak , arşivlemek daha kolay. Kiralık hızlı döküman tarayıcı banka tipi bu doküman tarayıcıların en belirgin özellikleri dayanıklılık, hız, kaliteli tarama. Bir anda çoklu tarama yapabilir. USB bağlantı desteği ile PC’ye adapte çok kolay.
Taradığınız dokümanları OCR yazılımlarıyla edit etmeniz , değişiklik yapabilirsiniz.

MFP Tarayıcı Kiralama

MFP Doküman Tarayıcılar   ile dokümanlarınızı ağ ortamında tarayarak istediğiniz client pc ye scan to folder (dosyaya tarama) yapabilirsiniz. Scan to email özelliği ile taradığınız evrakları istediğiniz mail adresine e-mail atabilirsiniz. Scan to ftp özelliği ile taranan doküman ftp ye gönderilebilir. Yeni nesil MFP lere hypass teknolojisi  gelmesi ile birlikte yine taranan dokümanlar buluta (cloud) a gönderilebilir.

Dosya Tarama, SMB,  Evrak tarama, Arşiv Tarayıcı , Arşiv düzenleme, Akıllı scanner, Akıllı dosya tarama, PDF,JPG,TIFF, Word,Excel,Doc,Txt,vb, Csv,Xml,Xls ve benzeri formatları destekler.

Kiralık Scanner Avantajları

  • Değerli ofis ve depolama alanını boşaltın.
  • Kağıt tabanlı içeriğin site dışı depolama maliyetlerini azaltın
  • Ofisin yerini değiştirmeden önce dijital formatta kağıt tabanlı içeriğin güvenli şekilde yakalanması.
  • Kısa süreli bir çerçevede yapılması gereken yüksek hacimli arşiv projesi
  • Yeni bir belge doküman yönetimi çözümünün benimsenmesi
  • Dosya Tarama, SMB,  Evrak tarama, Arşiv Tarayıcı , Arşiv düzenleme, Akıllı scanner, Akıllı dosya tarama, PDF,JPG,TIFF, Word,Excel,Doc,Txt,vb, Csv,Xml,Xls ve benzeri formatları desteklemesi
  • Öğrenci uygulamaları gibi kağıt tabanlı belgelerin mevsimsel akışı
  • Vaka yönetimi ve e-keşif
  • %40 oranında maliyetlerinizi azaltır.
Blog Son Eklenenler
Tarayıcı Kiralama Hakkında Merak Edilenler
01.02.2024

Tarayıcı Kiralama Hakkında Merak Edilenler

MFP Doküman Tarayıcılar   ile dokümanlarınızı ağ ortamında tarayarak istediğiniz client pc ye scan to folder (dosyaya tarama) yapabilirsiniz.

Yazıcı Kiralamada Sık Sorulan Sorular
01.02.2024

Yazıcı Kiralamada Sık Sorulan Sorular

Yazıcı kiralama hizmeti ile ilgili en çok merak edilenler

Fotokopi Makinası / Yazıcı Kiralama
01.02.2024

Fotokopi Makinası / Yazıcı Kiralama

Fotokopi makinesi kiralama hizmeti ile yatırım maliyetinizi minimuma indirirken bakım maliyetlerini de tamamen hayatınızdan çıkartabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.